VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR

23.02.2015

Her yıl şubat ayının son haftasında kutlamakta olduğumuz “Vergi Haftası” münasebetiyle Bafra Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Sade, müdür yardımcısı Ahmet Gökrem, vergi dairesi personeli Murat Şeker, Emine Topyıldız, Ayşegül Alev Belediye Başkanımız Zihni Şahin’i makamında ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.


Belediye Başkanımız Sayın Zihni Şahin ziyaret ile ilgili şunları söyledi: “Öncelikle Bafra Vergi Dairesi Müdürümüz Sayın Mehmet Sade, müdür yardımcımız Sayın Ahmet Gökrem ve vergi dairemizin değerli personeli Sayın Murat Şeker, Sayın Emine Topyıldız ve Sayın Ayşegül Alev’e çok teşekkür ediyorum.

 

Bilindiği gibi ülkemizde 1989 yılından bu yana geleneksel hale gelen “Vergi Haftası”, toplumumuzun tüm kesimlerinde gereken vergi bilincinin oluşturulması ve yurttaşlarımızda vergi vermenin gönüllü olarak alışkanlık haline gelmesi amacıyla her yıl şubat ayının son haftasında kutlanmaktadır.

 

Vergi haftası münasebetiyle vergisini ödeyen tüm hemşerilerime teşekkür ediyor, 26. vergi haftasını kutluyor, bu alanda görev yapan idareci ve personelimize başarılar diliyorum.


Okunma Sayısı : 1611

Resimler

VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR
VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR

Dosyalar