BAŞKAN ŞAHİN’E RESSAM ŞEYDA GÜRSOY ÇOBAN’DAN ZİYARET

13.03.2015

Ressam Şeyda Gürsoy Çoban’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile tütün emekçisi kadınların anısına “Kadın Elinde Tütün” isimli sergisi Bulvar Yaşam ve Alış Veriş Merkezi Pera Sanat Akademisi’nde açılmıştı...


Sergi 6-20 Mart tarihleri arasında açık kalacak. Bafra Belediye Başkanımız Zihni Şahin ve meclis üyeleri sergiyi ziyaret etmiş ve gezmişlerdi.

 

Başkan Şahin’in ziyareti sırasında rahatsızlığı nedeniyle bulunamayan Ressam Şeyda Gürsoy Çoban, Başkan Şahin’e teşekkür etmek amacıyla Bafra’ya gelerek ziyaret etti. Başkan Şahin ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Şeyda hanım çok anlamlı bir gün olan kadınlar günü ve Bafra’mız ile bütünleşmiş olan tütün emekçisi kadınların anısına resim sergisi açmıştı. Kendisine başarılar dilemek, teşekkür etmek ve sergiyi gezmek için meclis üyesi arkadaşlarımız ile birlikte ziyaret ettik. Yakın ilgi gördük. Bugün Şeyda Hanım bizlere teşekkür ziyaretinde bulundu. Bu duyarlılığı ve sanatsal çalışmaları için kendisine teşekkür ediyorum, ziyaretinden onur ve mutluluk duydum.” dedi.


Okunma Sayısı : 3496

Resimler

BAŞKAN ŞAHİN’E RESSAM ŞEYDA GÜRSOY ÇOBAN’DAN ZİYARET
BAŞKAN ŞAHİN’E RESSAM ŞEYDA GÜRSOY ÇOBAN’DAN ZİYARET

Dosyalar