BAŞKAN ŞAHİN: 19 MAYIS KUTLU BİR BAŞLANGIÇTIR

18.05.2015

Belediye Başkanımız Zihni Şahin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan mesajında şunları söyledi:


"Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna giden yolda, ilk ve en anlamlı adımı oluşturan, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak, Yüce Milletimizin sonsuza kadar bağımsızlığı için, kurtuluş meşalesini ateşlediği tarihin 96. Yıldönümünde, “Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” coşkusu içinde, milletimizin tüm bireyleriyle kenetlenerek kutluyoruz.

Bilgi çağı olarak isimlendirilen çağımızda, ülke kalkınmasını sağlayacak olan gençlerimizin, bilgi çağının gereklerine uygun olarak yetiştirilmesi için, bugünün yetişkinlerine düşen görev ve sorumlulukların bilinci içerisindeyiz. Bu bilinç ile ülkemizde yaşanan güzel gelişmelerin de mutluluğunu yaşamaktayız.


Gençlerimiz geleceğe emin adımlarla ilerlerken, toplumumuzu derinden etkileyen tüm olumsuzluklardan uzak durmalarını temenni ediyorum. Bu davranışlarıyla ailesine ve ülkesine yararlı bireyler olarak yetişeceklerine olan inancımda tamdır.

Başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını ve vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor,

tüm vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını yürekten tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."


Okunma Sayısı : 1336

Resimler

BAŞKAN ŞAHİN: 19 MAYIS KUTLU BİR BAŞLANGIÇTIR

Dosyalar