EMNİYET MÜDÜRÜ DEMİRCİ BAŞKAN ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

17.10.2017

Ağustos ayı içinde Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Hikmet Demirci'nin Eylül ayı içerisinde göreve başlamasından sonra Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu.


Bafra İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Demirci Başkan Şahin’e makamında iade-i ziyarette bulundu. İlçe Emniyet Müdürü Demirci, “Belediye Başkanımız, göreve başladıktan kısa bir süre sonra bizleri ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletmişti. Başkanımızın bu nazik ziyaretine karşı iade-i ziyaret yaparak teşekkür ettik.” dedi.

 

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Emniyet teşkilatımızın 172. yıllık muazzam bir tarihi vardır. 172 yıllık tarihin içinde milletimizin her anında ve alanında emniyet teşkilatımızın hizmetlerini görmek mümkündür. Emniyet mensuplarımız çok önemli bir görevi fedakârca ve kahramanca yerine getirmektedir. Bu görevlerini canları pahasına yapmaktadırlar, şehit ve gazi olmaktadırlar. Bu vesileyle bir kez daha tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla, gazilerimizi saygılarımla anıyorum. Bugün bize iade-i ziyarette bulunan İlçe Emniyet Müdürümüz Hikmet Demirci’ye çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte Bafra için çalışıyoruz. Bugüne kadar ilçemizde devletimiz, milletimiz, bayrağımız ve asayişimiz için görev yapmış ve yapmakta olan tüm emniyet teşkilatı mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Aramızdan ayrılmış ebediyete intikal etmiş olanları rahmetle anıyorum.” dedi.


Okunma Sayısı : 931

Resimler

EMNİYET MÜDÜRÜ DEMİRCİ BAŞKAN ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

Dosyalar