BAŞKAN KILIÇ’TAN BAŞSAVCI VE EMNİYET MÜDÜRÜNE İADE-İ ZİYARET

05.07.2018


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Turgut Türkmen ve Bafra İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Demirci’ye iade-i ziyarette bulundu.

Bafra Belediye Başkanlığı görevine başlamasıyla hayırlı olsun ziyaretlerinde kendisini ziyaret eden kurum amirlerine iade-i ziyaretler yapan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Cumhuriyet Başsavcısı Turgut Türkmen ve Bafra İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Demirci’ye iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

 

Yapılan iade-i ziyaretlerden ötürü Bafra İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Demirci ve Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Turgut Türkmen, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a teşekkür ederek, tekrar hayırlı olsun dileklerini sundular.

 

Ziyaretlerde konuşan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bafra ilçemizde Sayın Cumhurbaşkanımızın oluru ile göreve getirildiğimiz günden bu yana, İlçemize hizmetlerimiz için hızlı bir başlangıç yaptık. Bafra’ya hizmet etmek şimdi bize nasip oldu, hizmetlerimizi aralıksız olarak sürdüreceğiz. Tabi bu anlamda ilçede ki kurumlarımızla ara ara bir araya gelip kurum işbirliğimizi ön planda tutarak, Bafra’ya hizmetlerimizi kurumlarımız ile birlikte ortak çalışmalar, projeler düzenleyerek yapacağız. Bafra Belediyesi olarak kurumlarımıza gereken her türlü desteği vermeye hazırız” şeklinde konuştu.

 

Ziyaret, karşılıklı sohbetin ardından son buldu.

 

Ziyarette, Bafra Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Kurt, Şaban Hüryaşar ve Bafra Belediyesi daire müdürleri hazır bulundu.

Okunma Sayısı : 1174

Resimler

BAŞKAN KILIÇ’TAN BAŞSAVCI VE EMNİYET MÜDÜRÜNE İADE-İ ZİYARET
BAŞKAN KILIÇ’TAN BAŞSAVCI VE EMNİYET MÜDÜRÜNE İADE-İ ZİYARET

Dosyalar