BAŞKAN KILIÇ, ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARIYLA BİRARAYA GELDİ

06.07.2018


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra’ya hizmet etmiş eski Belediye Başkanlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Kılıç, Bafra’da geçmiş dönemlerde Belediye Başkanı olarak görev yapan isimleri Bafra Öğretmenevinde ağırladı.

 

Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın ev sahipliğinde, Bafra Öğretmenevinde gerçekleştirilen akşam yemeğine, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel’in yanı sıra, 1980 yılında Başkanlık yapan Durmuş Çakır, 1977-1980, 1989-1994 yılları dönemi başkanı Sefer Peker, 1984-1989 dönemi başkanı Yaşar Buharalıoğlu ve 2004-2009 dönemi başkanlık yapan Şükrü Neiş katıldı.

 

Önceki dönem Belediye Başkanlarının fikirlerinin kendileri için önemli olduğunu belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Önceki dönemlerde Bafra’ya hizmet etmiş değerli Belediye Başkanlarımızla bir araya geldik. Bafra’nın gelişmesinde katkıları olan belediye başkanlarımızla bir araya gelmekten ve istişarelerde bulunmaktan dolayı onur duydum. Davetimize icabet ettiklerinden ötürü hepsine teşekkür ederim” dedi.

 

Belediye Başkanı Hamit Kılıç, önceki dönem Belediye Başkanlarıyla akşam yemeği sonrası istişarelerde bulunarak, yeni dönemde yapılacak olan çalışmalarla ilgili fikir ve önerilerini aldı. 

 

Daha önce görev yapmış belediye başkanları da, Başkan Kılıç’ın davetinden ötürü memnuniyetlerini ifade ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Okunma Sayısı : 2581

Resimler

BAŞKAN KILIÇ, ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARIYLA BİRARAYA GELDİ
BAŞKAN KILIÇ, ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARIYLA BİRARAYA GELDİ

Dosyalar