BAŞKANIMIZDAN KAPIKAYFEST PRSONELİNE TEŞEKKÜR

30.07.2018


Belediye Başkanımız Hamit Kılıç, bu yıl ikincisi düzenlenen Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’nde görev alan personeline festivalin son gününde düzenlediği toplantıyla teşekkür etti.

Başkanımız Kapıkayefest organizasyonunda görev alan personeline hitaben: “Bafra’mız için büyük önem taşıyan ve binlerce kişinin iştirak ettiği festivalimizi alnımızın akıyla tamamladık. Hazırlıkları aylarca süren festivalimizin sorunsuz başlaması, devam etmesi ve sonuçlanmasında tüm ekibimizin büyük emeği var. Festivalimizi sahiplendiğiniz ve üzerinize düşen görevi eksiksiz yerine getirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu tip organizasyonlar ekip anlayışı içinde hareket edildiğinde başarıya ulaşır. Tüm katılımcılarımız burada bulunmaktan dolayı mutluluklarını her platformda dile getirdiler. Bu Belediye personelimizin ortak başarısıdır.” Dedi.

 

Belediyemiz tarafından 25-29 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen katılım ve takipçi rekorununum kırıldığı Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivalinde,  Belediyemizin çeşitli kademelerinden yaklaşık 150 personel görev aldı.

 

Belediyemiz Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali yaklaşık iki aylık bir ön hazırlık ve alt yapı çalışmaları ürünü olarak hayata geçirdi.

Okunma Sayısı : 785

Resimler

BAŞKANIMIZDAN KAPIKAYFEST PRSONELİNE TEŞEKKÜR
BAŞKANIMIZDAN KAPIKAYFEST PRSONELİNE TEŞEKKÜR
BAŞKANIMIZDAN KAPIKAYFEST PRSONELİNE TEŞEKKÜR

Dosyalar