BAŞKAN KILIÇ SON NOKTAYI KOYDU: "ASLA MÜSADE ETMEYİZ"

13.08.2018


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Tunceli ili Ovacık ilçesinde öldürülen TİKKO üyesi teröristin Bafra Asri Mezarlığına defin edileceği yolundaki söylentilere son noktayı koydu.

Başkan Kılıç “Biz olduğumuz sürece mümkün değil”

Başkan Kılıç, “Devletimizin bekası için mücadele eden; askerimiz, polisimiz diğer güvenlik güçlerimizin aynı zamanda masum halkımızın canına kast eden hiçbir hainin cesedini Bafra’mız toprağı asla kabul etmez. Söz konusu hainin Belediyemiz kontrolündeki mezarlıklardan birine defin edileceğine dair söylentiler asılsızdır “ Dedi.

 

“Bafralı hiçbir zaman devletine milletine ihanet edecek bir pervasızlığın içinde bulunamaz” şeklinde tepkisini dile getiren Başkan Kılıç, ”Asri mezarlığımızda bulunan Şehitlerimizin kemiklerini sızlatacak böyle bir uygulama içinde asla olmayız. Vatandaşımızın konuya hassasiyetini saygı ile karşılıyoruz. Bilinmesini istiyoruz ki o hainin cesedi bu toprakları kirletemeyecek” Dedi

Okunma Sayısı : 6706

Resimler

" data-src="/Uploads/Resimler/Sayfalar/2018/8/BASKAN-KILIC-SON-NOKTAYI-KOYDU-ASLA-MUSADE-ETMEYIZ/Bld-3-23235b71a2b5fdcac10b70bed097.jpg" >BAŞKAN KILIÇ SON NOKTAYI KOYDU:

Dosyalar