BAŞKAN KILIÇ, BAFRA İÇİN ANKARA'DA

16.08.2018


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, bir dizi ziyaret ve görüşmeler gerçekleştirmek üzere Ankara’da.

Başkan Kılıç Ankara ziyaretini, AK Parti Bafra İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz, Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar ve Özel Kalem Müdürü Ali Şimşek ile birlikte gerçekleştirdi.

 

Belediye Başkanı Kılıç’ın Ankara ziyaretinde, Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya,Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Dr. Nazım Maviş ve İl Bank Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Denetim Komitesi Başkanı Mehmet Yerebakan bir araya gelerek karşılıklı fikir alış-verişinde bulundu.

 

Başkan Kılıç Bafralı olan Mehmet Yerebakan’a Bafra temalı plaket takdim etti.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Kongre öncesi Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya,Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Mehmet Geldi ve Dr. Nazım Maviş ile bir araya gelerek başarılar diledik. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim. Ankara ziyaretimizde ayrıca İl Bank Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Denetim Komitesi Başkanı hemşehrimiz Mehmet Yerebakan ile de bir araya gelerek fikir alış-verişinde bulunduk” dedi.

Okunma Sayısı : 1656

Resimler

BAŞKAN KILIÇ, BAFRA İÇİN ANKARA'DA
BAŞKAN KILIÇ, BAFRA İÇİN ANKARA'DA
BAŞKAN KILIÇ, BAFRA İÇİN ANKARA'DA
BAŞKAN KILIÇ, BAFRA İÇİN ANKARA'DA

Dosyalar