0535 433 80 80 NO'LU BİP ÇÖZÜM HATTIMIZ HİZMETTE...

11.09.2018


Hamit Kılıç Başkanlığındaki Bafra Belediyesi, kısa süre içinde hayata geçirdiği hizmetlerle dikkat ve takdir toplamaya devam ediyor.

Bafra Belediyesi son olarak hizmete sunduğu BİP çözüm hattı ile vatandaşların sorunlarını, şikâyetlerini daha hızlı ilgili birimlere iletebilmesinin yolunu açtı.

 

Türk mühendislerinin geliştirdiği yerli ve en yenilikçi sesli-görüntülü anlık mesajlaşma uygulaması BiP, Türkiye genelinde kullanıcılar ve kurumlar tarafından da tercih edilmeye başlandı.

 

Milli ve yerli ürün ve hizmetlerin kullanımının yaygınlaşması anlayışıyla teknolojik ve bilişim ürünlerinde de kullanımın artırılması amacıyla başlatılan kampanyalar artarak devam ediyor. Bu anlamda Bafra Belediyesi’nde önemli bir adım atarak, belediyeyle ilgili talep ve önerileri, yerli ve milli anlık mesajlaşma uygulaması olan BİP üzerinden değerlendirmeye alacağını, BİP harici uygulamalardan gelecek talepleri değerlendirmeye almayacağını duyurdu.

 

Sorun Varsa, çözümü de var sloganı ile hizmet vermeye başlayan BİP çözüm hattı ile
0535 433 80 80 numarasına gönderilecek taleplerin anında ilgili birimlere iletilerek, çözümsüz hiçbir sorunun kalmaması amaçlanıyor.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak gerçekleştirdiği açıklamada; “Bafra’mız genelinde vatandaşlarımızın taleplerine daha hızlı cevap verebilmek amacıyla BİP uygulamasını hayata geçirdik. Türk Mühendislerimizin geliştirdiği mesajlaşma uygulaması ile sorunların anında çözüme kavuşturulmasını amaçlıyoruz. Vatandaşlarımız çevresinde gördükleri ve sorun olarak değerlendiklerini 0535 433 80 80 numarası üzerinden bizlere bildirecek, bizler de ilgili birimlerimizi devreye sokarak söz konusu sorunu ortadan kaldıracağız. Hizmet noktasında daha iyiyi arayışımız devam edecek. Halkımızın mutluluğu her şeyden önce gelir” dedi.

Okunma Sayısı : 6078

Resimler

0535 433 80 80 NO'LU BİP İHBAR HATTIMIZ HİZMETTE...

Dosyalar