BAFRA BELEDİYESİ’NDEN BAYANLARA SAĞLIKLI YAŞAM ETKİNLİĞİ

14.01.2019


Hamit Kılıç Başkanlığındaki Bafra Belediyesi İlçede dikkat çeken ve takdir toplayan hizmetlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor.

Gerçekleştirilen Ortak Akıl Buluşmalarında vatandaşlardan gelen talep ve önerileri büyük bir hassasiyetle değerlendiren Bafra Belediyesi, bayanların isteklerine de duyarsız kalmayarak Sağlıklı Yaşam Etkinliği adı altında, ücretsiz step aerobik ve plates dersleri düzenliyor.

 

Sağlıklı bir yaşam için son derece modern ekipmanlar ve deneyimli antrenörler eşliğinde gerçekleştirilecek aktivitelere katılmak isteyen bayanlar, hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde Bafra Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve eski Kapalı Spor Salonundaki görevlilere başvuru yapabilecekler.

 

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Günleri 10.00-11.00,13.00-14.00 ve akşam 18.00-19.00 saatleri arasında 3 grup halinde verilecek step aerobik ve plates dersleri, eski kapalı spor salonunda gerçekleşecek.

 

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bayanlarımıza yönelik Sağlıklı Yaşam Etkinliğimiz haftanın Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri sabah, öğle ve akşam saatlerinde gerçekleşecek. Başvurularımız başladı. Hanım kardeşlerimizin talepleri doğrultusunda hayata geçireceğimiz step aerobik ve plates derslerimizi, alanında uzman antrenörler verecek. Step aerobik ve plates derslerimizin, bayanlarımıza sağlıklı yaşam konusunda önemli bir alternatif oluşturacağına inanıyorum” Dedi.

Okunma Sayısı : 1682

Resimler

BAFRA BELEDİYESİ’NDEN BAYANLARA SAĞLIKLI YAŞAM ETKİNLİĞİ
BAFRA BELEDİYESİ’NDEN BAYANLARA SAĞLIKLI YAŞAM ETKİNLİĞİ

Dosyalar