BAŞKAN KILIÇ ŞEHİT POLİS'İ UNUTMADI

20.03.2019


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, gönül belediyeciliğini anlatmak üzere gittiği Keresteci Mahallesinde, 2010 yılında Şehit olan Polis memuru Ramazan Arslan’ın kabrini ziyaret etti.

Başkan Kılıç’ın, Çataltepe, Keresteci, Müstecep, Paşaşeyh, Çulhakoca ve Kanlıgüney mahallelerine yönelik gerçekleştirdiği ziyarette, Van'ın Başkale ilçesinde 15 Nisan 2010 tarihinde uyuşturucu operasyonuna giderken geçirdiği kazada şehit olan Bafralı polis memuru Ramazan Arslan'ın Keresteci mahallesinde bulunan kabrinde dua etti.

 

Bafra Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ali Şimşek’in de sınıf arkadaşı olan Şehit Polis memuru Ramazan Arslan’ın kabrine gerçekleştirilen ziyarette, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Cahit Müderrisoğlu’da yer aldı.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Ülkemizin bekası için canını siper eden ve bu uğurda şehadet şerbetini içen şehitlerimize vefa borcumuz asla ödenemez. Mertebelerin en yücesi ile ödüllendirilen ve bu aziz milletin bağrına gömülen hemşehrimiz Polis memuru Ramazan Arslan’da bu kahramanlardan bir tanesi. Çocuğunu göremeden Şehit olan kardeşimizin ruhu şad olsun.” Dedi

Okunma Sayısı : 1246

Resimler

BAŞKAN KILIÇ ŞEHİT POLİS'İ UNUTMADI.

Dosyalar