BAŞKAN HAMİT KILIÇ’IN KADİR GECESİ MESAJI

30.05.2019


Başkan Hamit Kılıç: "Bin aydan daha hayırlı olan bu gecede, gönüllerimiz huzur iklimini yaşayacak."

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Allah Teâlâ’nın insanlığa gönderdiği son mesajı Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başladığı gece olan Kadir Gecesinin İslam dini tarafından en faziletli ve en kutsal gecelerden kabul edildiğini ifade eden Kılıç, mesajında şunları söyledi:

 

"Bin aydan daha hayırlı görülen maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bu anlamlı gecenin, sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Bin aydan daha hayırlı olan bu gecede, gönüllerimiz huzur iklimini yaşayacak. Yapılacak yakarışların rahmet sağanağına dönerek tüm dünya Müslümanlarını kuşatmasını temenni ediyorum.

 

On bir ayın sultanı Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın üzüntüsünü, bin aydan daha hayırlı olan “Kadir Gecesi'ne” kavuşuyor olmanın da sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. Huzur ve huşu içerisinde geçirilen Ramazan günleri, inşallah Kadir Gecesi'nin rahmet ve bereketi ile birlikte doruğa çıkacaktır.

 

Bu duygular ile vatandaşlarımızın Kadir Gecelerini en içten dileklerimle kutluyor; Gece'nin ülkemize, milletimize, Müslümanlara ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum."

Okunma Sayısı : 1500

Resimler

BAŞKAN HAMİT KILIÇ’IN KADİR GECESİ MESAJI

Dosyalar