BAŞKANIMIZ SAYIN HAMİT KILIÇ'TAN TEŞEKKÜR

25.06.2019


Bafra Belediye Başkanımız Sayın Hamit Kılıç,Ondokuz Mayıs Üniversitesine bağlı olarak Bafra’da Eczacılık Fakültesi kurulmasına ilişkin karar Resmi Gazete'nin 25.06.2019 tarihli sayısında yayımlanarak yürürlüğe girmiş olması nedeni ile yayımladığı mesajdır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi'ne bağlı olarak ilçemizde, Eczacılık Fakültesi kurulmasına ilişkin karar Resmi Gazete'nin 25.06.2019 tarihli sayısında yayımlanarak yürürlüğe girmiş olması, şahsım ve ilçemiz komuoyunda büyük bir minnet ve sevinç duyguları ile karşılanmıştır.

 

Şehrin beklentilerini öncelikli görev olarak benimseyip, Bafra heyeti olarak 8 Mayıs 2019 tarihinde YÖK Başkanımıza ilettiğimiz hayalimizin gerçeğe dönüşmesi; 19 Mayıs Üniversitesi bünyesinde ilk kez yer alacak Eczacılık Fakültesi’nin adresinin Bafra olması, ilçemizi büyük bir heyecanına sevk etmiştir.

 

Kadirşinas Bafralıların hiçbir zaman unutmayacağı böylesi bir hizmetin onayını veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç’a, heyetimizde yer alan ve sürecin her aşamasında katısı bulunan Ak Parti Samsun Milletvekillerimize, Samsun Valimiz Sayın Osman Kaymak’a, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’e, hayırsever Arslan ailesine ve tüm emeği geçenlere şahsım ve ilçem adına teşekkür eder;

Saygılar sunarım.

 

Hamit KILIÇ
Bafra Belediye Başkanı

Okunma Sayısı : 1431

Resimler

BAŞKANIMIZ SAYIN HAMİT KILIÇ'TAN TEŞEKKÜR.

Dosyalar