İHALE SOSYAL MEDYA HEASPLARIMIZDAN CANLI YAYINLANDI.

15.10.2019


Bafra Belediyesi ilçede yine bir ilki gerçekleştirdi.

Bafra Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Trafikten Çekme Belgeli Araçların Satış İhalesi sosyal medyadan canlı olarak yayınlandı.

 

Bafra Belediyesi’nin hizmet birimlerinde kullanılmakta iken ekonomik ömrünü tamamlamış ve hizmet konusu kalmayan, trafikten çekme belgeli 12 adet aracın, Belediye Encümenince (İhale Komisyonunca) gerçekleştirilen ihalesi, Bafra Belediyesi’nin sosyal medya hesabından canlı olarak yayınlandı.

 

Belediye Encümen Toplantı Odasında yapılan ihale, şeffaf belediyecilik noktasında Bafra’da bir ilk olarak dikkat çekti.

 

Hamit Kılıç başkanlığındaki Bafra Belediyesi, halkın her kesimini içine alacak şekilde hayata geçirdiği ve tüm düşüncelere açık olduğu Ortak Akıl Toplantılarından sonra ihalelerin de canlı olarak yayınlanması şeffaf belediyeciliğin önemli bir adımı olarak değerlendiriliyor.

 

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Hizmet odaklı, şeffaf, üretken ama mutlaka halkı için var olan belediyecilik anlayışını Bafra’mızda hâkim kılmak çabasındayız. Gerçekleştirdiğimiz ihaleleri sosyal medya hesaplarımızdan canlı olarak yayınlayarak şeffaf belediyecilik bakış açımızı da hayata geçiriyoruz. Bafra’mız için yapılan ve yapılacak olan tüm ihalelerin hayırlı olmasını temenni ediyorum” Dedi.

Okunma Sayısı : 2597

Resimler

İHALE SOSYAL MEDYA HEASPLARIMIZDAN CANLI YAYINLANDI.

Dosyalar