BAFRA BELEDİYESİ İLÇEDEKİ TÜM FIRINLARI DEZENFEKTE EDECEK

04.04.2020


Hayata geçirdiği uygulamalar ve gerçekleştirdiği çalışmalar ile korona virüs mücadelesini kararlı bir şekilde yürüten Bafra Belediyesi ilçedeki fırınlarda da dezenfektasyon ve sterilizasyon çalışması yapacak.

Bafra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde yer alan ekiplerce gerçekleştirilecek dezenfektasyon ve sterilizasyon çalışması 5 Nisan Pazar günü yapılacak.

 

Resmi kurumlar, camiler ve okullar başta olmak üzere, birçok alanda dezenfektasyon ve sterilizasyon işlemlerini yerine getiren ve söz konusu çalışmaya aralıksız devam ettiğini ifade eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

“ Dünyayı etkisi altın alan Kovid-19 salgınına karşı ülkemiz genelinde olduğu ilçemizde de kararlı mücadelemiz devam ediyor. Söz konusu mücadelenin önemli bir ayağı da dezenfektasyon ve sterilizasyon. Ekiplerimiz daha önce oluşturduğumuz program dahilinde ilçe genelinde görevlerini yerine getiriyor. Bu doğrultuda 5 Nisan Pazar günü Bafra’mızdaki fırınlarımızı da dezenfekte edeceğiz. Pazar günü tüm fırınların kapalı olacağından vatandaşlarımızın ekmek ihtiyacını önceden gidermesi bu açıdan önemli. Bafra Fırıncılar Odası Başkanı Sayın Temel Bektaş ve Yönetim Kuruluna destekleri için teşekkür ediyorum. “ Dedi.

Okunma Sayısı : 1783

Resimler

Dosyalar