BAŞKAN KILIÇ,MEDİBAFRA HASTANESİNİ ZİYARET EDEREK TEŞEKKÜR ETTİ

22.04.2020


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar ile birlikte, Korona virüs (Covid-19) nedeniyle gece gündüz demeden insanların sağlığı için fedakârca çalışan sağlık personeline teşekkür etmek amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretlerine Özel MediBafra Hastanesiyle devam etti.

Covid-19 önemleri riayet etmek amacıyla hastane bahçesinde sosyal mesafe korunarak gerçekleştirilen ziyarette Başkan Kılıç, Nükleer Tıp Uzmanı ve İşletme Müdürü Uzm. Dr. Şafak Aygül, Dâhiliye Uzmanı Dr. Hasan Şekercioğlu, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr.Özcan Aydoğdu ve hastane personeline gösterdikleri çabadan ötürü teşekkür etti.

 

Zorlu süreçte büyük bir özveri ile görevlerini yerine getiren hastane personeline ilçenin meşhur lezzeti Bafra nokulu ikram eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Türkiye’de çok kıymetli ve kaliteli bir sağlık ordusuna sahibiz. Bu sağlık ordumuzun Bafra’daki temsilcileri de canhıraş bir şekilde çalışıyorlar. Daha önce Devlet Hastanesi ziyaretimizde olduğu gibi bu gün de MediBafra Hastanemizi ziyaret ederek fedakârca çalışmalarının farkında olduğumuzu hissettirip, kolaylıklar dilemek istedik. Biliyorum ki çoğu evlerine gitmiyor, kendilerine hastalık bulaşma riskine rağmen, gayretli bir şekilde çalışıyorlar. Allah öncelikle onların sağlıklı olmasını nasip ederek kendilerine kolaylık versin. Ülkemizin güvenliği noktasında nasıl askerimiz kendine düşeni yapıyor, bizim her zaman göğsümüzü kabartıyorsa; sağlık ordumuzda bu olağanüstü süreçte gerçekten bir kere daha kendini ispat etti. Tüm şehir adına tüm sağlık personelimize şükranlarımızı iletiyorum” dedi.

 

Başkan Kılıç daha sonra cadde üzerinde bulunan Eczanelere de kısa süreli ziyaretler gerçekleştirdi.

Okunma Sayısı : 1592

Dosyalar