BAŞKANIMIZIN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ MESAJI

30.04.2020


Belediye Başkanımız Sayın Hamit KILIÇ'ın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı:

Türkiye’mizin her geçen gün büyüyen ve güçlenen ekonomisinde işçi ve emekçilerin katkısı yadsınamaz

 

Bafra Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da işçi ve emekçi kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

 

Çünkü biz, işçisi, emekçisi, memuru, esnafı, sanayicisi ve işvereniyle el ele vererek dayanışma içerisinde olan bir Türkiye’nin daha zengin ve müreffeh bir ülke olacağına inanıyoruz.

 

Bizler için alın teri ve emek en yüce değerdir. Çünkü bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz.

 

Demokratik mücadelenin en önemli alanı olan emeğe saygının yollarını açmaya devam edeceğiz.

 

Gece gündüz demeden, tüm risklere karşı halkın sağlığı için fedakârca çalışan başta sağlık emekçilerimiz ile gıda, basın, banka, ulaşım, temizlik, market, eczane ve kargo sektörü gibi alanlarda çalışan emekçilere; COVİD-19 salgınıyla 7/24 mücadele eden; Bafra’mızda bu zor günlerde hizmet edebilmek için günlerdir canla başla çalışan Belediye personelime verdiği emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

 

Büyük ve güçlü Türkiye hedefleri için emek ve alın terleriyle gece gündüz çalışan tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü yürekten kutluyorum.
 

Hamit KILIÇ
Bafra Belediye Başkanı

Okunma Sayısı : 1403

Resimler

Dosyalar