GASİLHANE PROJESİ'NDE START VERİLDİ

20.06.2020


Bafra Belediyesi, Yeni Gasilhane için düğmeye bastı. Eski Gasilhane'nin yıkımı gerçekleştirildi. Aynı alanda ihtiyaçlara cevap verebilecek modern Gasilhane ilçeye kazandırılacak.

Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın seçim beyannamesinde yer alan Yeni Gasilhane, Bafra’da önemli bir eksikliği daha gidermiş olacak.

 

Yeni Gasilhane yapılacak alanda incelemelerde bulunan Başkan Kılıç, “Geçmiş yılların ihtiyaçlarına göre yapılmış ve ekonomik ömrünü tamamlamış Gasilhanemizin yerine modern ve günümüz ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek yeni ve modern bir gasilhane yapılması için vatandaşlarımıza sözümüz vardı. Bu sözümüzü yerine getirebilmek için yoğun gayret içinde olduk. Projemizle ilgili çalışmalarımız başladı. İnşallah kısa süre içeresinde Bafra’mızın hizmetinde olacak.” dedi.

 

 

Asri Mezarlıkta yapılacak olan Modern Gasilhane ile ilçede önemli bir eksik daha giderilmiş olacak.

 

Yeni Gasilhane'nin bünyesinde bay-bayan gasilhane, morg, bekleme salonu, 2 adet personel ve memur odası, bay-bayan din görevlisi odası, arşiv odası, çay ocağı, kefen ve malzeme deposu ve bay-bayan-engelli wc yer alacak.

 

Yeni Gasilhane çalışması süresince Çetinkaya Mahalles'inde bulunan gasilhane hizmet verecek.

Okunma Sayısı : 1869

Dosyalar