BAŞKAN KILIÇ MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

05.10.2020


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, dış mahallelere yönelik ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Kılıç, Yağmurca Mahallesinde Muhtar Salih Polat, Yörgüç Mahallesinde Muhtarı Hasan Sezen, Örencik Mahallesinde Muhtar Şaban Kurt, Kozağzı Mahallesinde Muhtar Mustafa Sefa Kabaş, Kuşluğan Mahallesinde Muhtar Kaşif Ünlü, Terzili Mahallesinde Muhtar Fikret Erol, İkizpınar Mahallesinde Muhtar Kemal Türkel ve vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada, "Çalışma planımız doğrultusunda gerek merkez, gerekse dış mahallelerimizde hemşerilerimiz ile buluşmaya, hasbihal etmeye ve dertleşmeye devam ediyoruz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bizlere çizdiği rotada sarsılmaz bir kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz. Ziyaretlerimizde bizleri sıcak bir şekilde karşılamaları, içten ve samimi muhabbetleri ve misafirperverlikleri dolayısıyla tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bir kez daha anladık ki, bizler gönül insanları ile yoğunlaşmış bir memleketin çocuklarıyız. Onun için de gönül belediyeciliği sloganı ile çıktığımız bu kutlu yolda durmadan, dinlenmeden, yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

 

Başkan Kılıç: “Ekibimizle birlikte mahallelerimizde tamamladığımız sathi kaplama yollarımızı yerlerinde inceliyoruz.. Devam eden yol genişletme ve serme sıkıştırma çalışmalarımızın ardından sathi kaplama yol çalışmalarımıza aynı tempo ile devam edeceğiz. İlçemizin 139 mahallesi var. Birçok mahallemizde alt yapı ve yol çalışmaları yaptık, planlamalarımız doğrultusunda öncelikli yerler ve bölgelerimizde yapmaya da devam ediyoruz.” Dedi.

Okunma Sayısı : 1104

Dosyalar