HAYAT PAYLAŞINCA GÜZEL...

08.10.2020


Bafra Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerinin beklentilerine cevap verebilmek amacıyla hayata geçirilen Sosyal Yardım Merkezi, hizmet vermeye devam ediyor.

Yapılan yardımlar, Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın seçim beyannamesinde de yer alan Sosyal Yardım Merkezi’nin yenilikçi hizmet modeliyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

 

2020 Şubat Ayı ile birlikte hizmete vermeye başlayan Sosyal Yardım Merkezi’nde, vatandaşlar tarafından teslim edilen ihtiyaç fazlası kıyafet, ayakkabı ve eşya gibi ürünlerin bakım ve onarımı yapılarak ihtiyaç sahiplerine teslim ediliyor.

 

Sosyal Yardım Merkezi’nde, bir puanlama sistemiyle alabilecekleri ürünler vatandaşlara gösterilerek seçim yapma olanağı sağlanıyor.

 

Sosyal Yardım Merkezi’nin faaliyetleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: “Burada ürün getiren, yardımcı olan, hayırda bulunan hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bu hizmeti burada bundan sonra inşallah devam ettireceğiz. Hemşehrilerimizin evlerinde bulunan ihtiyaç fazlası kıyafet olur, ayakkabı, eşya gibi malzemeleri bizlere teslim etmelerini rica ediyoruz. Biz bunların gerekli bakımlarını yaptıktan sonra vatandaşlarımıza buradan teslim ediyoruz. Belirlenen puanlama sistemiyle, takip edilen tarafından ihtiyaç fazlası giyim ürünleri verenle alanı burada buluşturup ihtiyaç sahibi olup alamayan vatandaşlarımıza Sosyal Yardım Merkezimiz vasıtasıyla hizmet vermeye devam edeceğiz.” dedi.

 

Bafra Belediyesi Sosyal Yardım Merkezi, ürün kabulünü haftanın her günü yapmakla birlikte, ihtiyaç sahipleri; Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri merkeze başvurarak ürünleri elde edebiliyorlar.

 

Sosyal Yardım Merkezi Alo Yardım Hattı 0362 543 23 20 iç hat 260/254

 

Okunma Sayısı : 1671

Resimler

Dosyalar