PAZAR YERLERİNDE KORONA VİRÜS DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

24.12.2020


Bafra Belediyesi kapalı Pazar Yeri’nde Vatandaşlara Maske, Mesafe ve Temizlik Kuralları denetimleri ve HES kodu uygulamasını sürdürüyor.

Bafra’da vatandaşların kalabalık bulunduğu yerlerde salgın tedbirlerine uyulup uyulmadığı yoğun şekilde denetleniyor.

 

Salgının ilk gününden bu güne kadar hassasiyetini kaybetmeden denetimlerine, filyasyon işlemlerine ve uyarılarına devam eden Bafra Belediyesi, yoğunluk yaşanan başta Pazar yerleri olmak üzere ilçede genelinde çalışmalarına devam ediyor.

 

Vatandaşlara Maske, Mesafe ve Hijyen Kuralları Hatırlatıldı

 

Bafra Kapalı Pazar Yerinde vatandaşlardan maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak alışverişlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerini istedi. Zabıta ekipleri, pazar alanında sık sık anonslar yaparak kuralları hatırlattı.

 

Korona virüs denetimlerinin devam ettiğini belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Pazar yerinin girişinde aldığımız önlemleri ödün vermeden uygulamaya devam ediyoruz. Pazar esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı HES kodu sorgulaması ve ateş ölçümleri yapılarak içeri alıyoruz. Vatandaşlarımız maske konusunda çok dikkatliler, kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Vatandaşlar ise Kapalı Pazar Yeri’nde yapılan denetimlerden ve alınan tedbirlerden ötürü memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

Okunma Sayısı : 1314

Dosyalar