YENİ GASİLHANE'NİN ÇEVRE DÜZENLEMESİ TAMAMLANDI

25.03.2021


Bafra Belediyesi tarafından çalışmalarına başlanan ve şehrin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verecek niteliklere sahip yeni gasilhanenin çevre düzenlemesi de tamamlandı.

Asri mezarlık sınırları içerisinde yer alan yeni Gasilhane yaklaşık 550 m² kapalı alanda hizmet veriyor.

 

Bafra için oldukça önemli bir proje olarak nitelendirilen ve Şubat ayı itibariyle hizmete geçirilen yeni gasilhane’nin çevre düzenlemesi Bafra Belediyesi ekipleri tarafından yapıldı.

 

 Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Geçmiş yılların ihtiyaçlarına göre yapılmış ve ekonomik ömrünü tamamlamış eski gasilhane’nin yerine modern ve günümüz ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek bir gasilhanenin hayata geçirilmesini sağladık. Çalışmaların devam ettiği süreç içerisinde ilçemizde herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için Çetinkaya Mahallemizdeki gasilhanenin hizmet vermesini sağladık Yeni Gasilhane’mizin çevre düzenleme çalışmaları kendi ekiplerimizce tamamlandı.” dedi.

 

Yeni Gasilhane bünyesinde bay-bayan gasilhane, morg, bekleme salonu, 2 adet personel ve memur odası, bay-bayan din görevlisi odası, arşiv odası, çay ocağı, kefen ve malzeme deposu ve bay-bayan-engelli wc yer alıyor.

Okunma Sayısı : 1478

Dosyalar