BAŞKANIMIZIN 10 NİSAN POLİS HAFTASI MESAJI

09.04.2021


Belediye Başkanımız Sayın Hamit KILIÇ'ın Türk Polis Teşkilatı'nın 176'ıncı kuruluş yıl dönümünü mesajı:

 Kurulduğu günden bu yana hukukun üstünlüğünü ve insan haklarına saygıyı ilke edinen Polis Teşkilatımız, ülkemizin her köşesinde gece-gündüz fedakârca görev yaparak, milletimiz için her zaman huzur, güven ve şefkat kapısı olmuştur.

 

Gücünü kanunlardan ve halktan alan Türk Polisimiz görevini fedakârca yapmış, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır.

 

Türkiye Cumhuriyeti devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz.

 

Çağdaş bir devlet için yaşamsal öneme sahip bu temel ilkelerimizin uygulamaya geçirilmesinde Türk Polis Teşkilatımızın çok önemli bir rolü vardır.

 

Ülkemizin her köşesinde özveriyle çalışan Türk Polis Teşkilatımızın 176. yıl dönümünü kutluyor, görevleri başında şehit düşmüş olan kahraman polislerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

 

Hamit KILIÇ
Bafra Belediye Başkanı

Okunma Sayısı : 798

Resimler

BAŞKANIMIZIN 10 NİSAN POLİS HAFTASI MESAJI

Dosyalar