BAŞKANIMIZIN KADİR GECESİ MESAJI

07.05.2021


Belediye Başkanımız Sayın Hamit KILIÇ'ın Kadir Gecesi mesajı

Evrensel mesajlarla dolu olan ilahi kelamın insanlığa ulaştığı kutlu gece olan bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesini idrak etmenin sevincini yaşıyoruz.

 

Dua ve tövbe kapılarının sonuna kadar açıldığı bu müstesna gece kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkân ve fırsat sunmaktadır.

 

Yüce Rabbimizin, bin aydan daha hayırlı olduğunu haber verdiği bu gecede, birlik ve beraberliği, kardeşliğimizin güçlenerek gelişmesi, insanlığın şu an en büyük tehdidi olan salgının bir an önce bertaraf olması için dua edelim.

 

Bu gece yapılan hayırlı işlerin mükafatının binlerce kat fazlasıyla görüleceği hesabiyle, yoksullara, yolda kalmışlara, ihtiyaç sahiplerine destek olmak, başkalarının dualarında yer almak için de bir fırsattır.

 

Ramazan Ayının manevi anlamda en yoğun duygularla yaşandığı bu gecenin, ülkemize, İslam Alemine ve dünya insanlığına barış ve huzur getirmesini temenni ediyor, aziz milletimizin ve Bafralı hemşehrilerimin Kadir Gecelerini en içten dileklerimle tebrik ediyorum.

 

Hamit KILIÇ
Bafra Belediye Başkanı

Okunma Sayısı : 1264

Resimler

Dosyalar