İKİNCİ AKADEMİ HAZIRLIK KURS KAYITLARI DEVAM EDİYOR

10.06.2021


Gençlerin eğitimine ve geleceğine çok önem veren Bafra Belediyesi, ikinci kez hayata geçirdiği Akademi Hazırlık Kurslarının başvuruları devam ediyor.

Eğitime verdiği desteği pandemi sürecinde de sürdüren Bafra Belediyesi; Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (BESYO), Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) ve Jandarma Astsubaylık (JSGA)  sınavlarına yönelik Akademi Hazırlık Kurslarının kayıt tarihi 30 Haziran’da sona eriyor.

 

Spor Müdürlüğü bünyesinde ki uzman eğitmenler nezaretinde verilecek ikinci Akademi Hazırlık Kurslarının kayıtları eski Kapalı Spor Salonu’nda yer alan irtibat bürosuna yapılacak.

 

İlçede daha önce pandemi kurallarına uygun bir şekilde uygulanan Akademi Hazırlık Kurslarına katılan gençlerin motivasyonlarına katkı sağlamak amacıyla Başkan Kılıç sık sık ziyaretler gerçekleştirmişti.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: "Geleceğimiz olan, gençlerimizin mesleki hayallerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak amacıyla Akademi Hazırlık Kurslarının ikincisini için hazırlıklarımızı tamamladık. Başvurular devam ediyor. Kısıtlı kontenjan olduğu için gençlerimizin acele etmesini rica ediyorum. Görevli arkadaşlarımız kayıt esnasında kendilerine yardımcı olacaklar. Kendileri için büyük önen taşıyan bu sınavlara hazırlanan gençlerimize oldukça yardımcı olacağına inandığımız hazırlık kurslarımız ücretsiz olacak. Sınavlara girecek tüm gençlerimize şimdiden başarılar diliyorum.” Dedi.

Okunma Sayısı : 1366

Resimler

Dosyalar