SATRANÇ ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

25.06.2021


Bafra Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu’nun koordinasyonunda, Samsun Satranç İl Temsilciliği ve Bafra Satranç İlçe Temsilciliği desteği ile 18 Haziran’da düzenlenen online satranç turnuvasında derece alanlar düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu.

Katılımın yüksek olduğu satranç turnuvası ödül töreninde konuşan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Çeşitli etkinliklerle, Pandemi sürecinde evlerinde kalmak zorunda olan çocuklar ve gençlerin moral ve motivasyonlarını üst düzeyde tutmaya gayret gösterdik. Bu etkenliklerimizden biri olan Online satranç turnuvamıza gösterilen ilgiden oldukça memnun olduk. Bu turnuvada bizlere destek veren Türkiye Satranç Federasyonu, Samsun Satranç İl Temsilciliği ve Bafra Satranç İlçe Temsilciliği ve tüm katılımcılara gönülden teşekkür ediyorum dedi.

 

Tören sonunda üç kategoride gerçekleşen turnuvada derece alan sporcular ödüllerini aldılar.

Yarışma sonucu birinciler Bisiklet, ikinciler Akıllı bileklik üçüncüler Bluetooth kulaklık dördüncüler Dijital kol saati ile ödüllendirildi. Derece alan diğer sporculara ise madalya verildi.

 

Ödül törenine Bafra Belediyesi Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar, Satranç Federasyonu Bafra Temsilcisi Cemal Bekgöz, Bafra Belediyesi Spor İşleri Müdürü Yusuf Danışmaz, Sporcu öğrenciler ve aileleri katıldı.

Okunma Sayısı : 1150

Dosyalar