BİLARDO TURNUVASINA ÇOŞKULU START

05.07.2021


Bafra Belediyesi tarafından organize edilen ve Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından desteklenen 3 Bant Bilardo turnuvasının açılışı geniş katılım heyecanlı müsabakalarla yapıldı.

Turnuvanın açılışına Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, Oda Başkanları ve Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan katıldı.

 

Turnuva Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen ve Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın gösteri vuruşlarıyla başladı.

 

Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan açılış merasiminde yaptığı konuşmada, ‘Türkiye Bilardo Federasyonu olarak Bafra’da böylesi bir organizasyonun düzenlenmesinden dolayı Belediye Başkanımız Hamit Kılıç nezdinde tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum’ dedi.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, İlçemizde Gençlerimizin vakitlerini yararlı uğraşılarla geçirmesi ve sağlıklı bireyler olması için elimizden gelen ne varsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Düzenlediğimiz Bilardo turnuvası da bu noktada hayata geçirdiğimiz etkinlerden bir tanesi. Bizlere sağladıkları destekten ötürü Türkiye Bilardo Federasyonu’muza teşekkür ediyor,mücadele edecek tüm sporcu kardeşlerime başarılar diliyorum’ dedi.

 

5-8 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek turnuvada 64 sporcu mücadele edecek. Turnuvaya Bafra’nın yanında Türkiye’nin çeşitli illerinden de sporcular katılıyor. 

 

Bafra Belediyesi tarafından ilçede bir ilk olarak düzenlenen ve Bafra Gençlik Bilardo salonunda gerçekleştirilen 3 Bant Bilardo Turnuvasının final müsabakası 8 Temmuz Perşembe günü yapılacak.

 

3 Bant Bilardo turnuvası sonucunda;

Birinciye 4000,

İkinciye 2500,

Üçüncü ve Dördüncüye 1500

En yüksek seri sahibine ise 500 TL ödül verilecek.

Okunma Sayısı : 1090

Resimler

BİLARDO TURNUVASINA ÇOŞKULU START
BİLARDO TURNUVASINA ÇOŞKULU START
BİLARDO TURNUVASINA ÇOŞKULU START
BİLARDO TURNUVASINA ÇOŞKULU START
BİLARDO TURNUVASINA ÇOŞKULU START
BİLARDO TURNUVASINA ÇOŞKULU START

Dosyalar