SOSYAL TESİSLER SEZONU 11 TEMMUZ'DA AÇIYOR

09.07.2021


Bafra Belediyesi'nin Sosyal Tesisleri olan Alparslan Türkeş Parkı ve Ali Kale Turistik Tesisleri sezonu 11 Temmuz’da açıyor.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ve pandemi nedeniyle gerekli tüm önlemlerin alındığı tesisler sıcak yaz aylarında hizmet verecek.

 

Havaların aşırı sıcak oluşu sonucunda, uzak yerlerde serinleme fırsatı bulamayan ilçe sakinlerinin ilk tercihi Ali Kale Turistik Tesisleri yüzme havuzunda yeni sezonla ilgili tüm hazırlıklar tamamlandı.

 

Tesisler bünyesinde bulunan yüzme havuzu; Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri kadınlara, Pazar, Pazartesi ve Salı günlerinde erkeklere; 10.45 – 15.50 saatleri arasında hizmet verecek.

 

Ali Kale Turistik Tesisleri bünyesinde bulunan çay bahçesinin hizmet saatleri ise 18.00-24.00.

 

Her türlü hijyen ve güvenlik önemlerinin alındığı yüzme havuzuna bu yıl da yoğun ilgi gösterilmesi bekleniyor.

 

Bafra Belediyesi'nin bir diğer sosyal tesisi olan Alparslan Türkeş Parkı da 11 Temmuz Pazar gününden itibaren 15.00 - 24.00 saatleri arasında hizmet verecek.

 

Toplu yemeklerin verilebildiği tesis, akşam saatlerinde ise şehir yoğunluğundan uzaklaşarak sakin bir ortamda vakit geçirmek isteyen Bafralılara hizmet veriyor.

 

Ali Kale Turistik Tesisleri'nde gerekli düzenlemelerin ardından ayrıca düğün, nişan ve sünnet organizasyonları da yapılıyor.

 

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: “Bafra’mız için oldukça önemli bir hizmet noktası olarak değerlendirdiğimiz Ali Kale Turistik Tesislerimiz ve Alparslan Türkeş Parkı Sosyal Tesislerimiz, 11 Temmuz’dan itibaren hizmet vermeye başlayacak. Pandemi kuralları ve önemlerini her iki tesisimizde de müsamahasız uygulayacağız. Saygıdeğer halkımızın, gönül rahatlığı ile tesislerimizden huzurlu bir ortamda günün yorgunluğunu atmaları için her türlü önlemi almış bulunuyoruz. Tesislerimize gelen tüm ziyaretçilerimiz bizim için müşteri değil misafirdir.” dedi.

Okunma Sayısı : 1882

Dosyalar