BAFRA BELEDİYESİNDEN 3. CUMHURİYET BAYRAMI BİSİKLET TURU

26.10.2021


Bafra Belediyesi, geleneksel hale getirdiği Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turunun üçüncüsünü düzenlemeye hazırlanıyor.

Tüm hazırlıkların tamamlandığı bisiklet turu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. Yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek.

 

Başkan Hamit Kılıç’ın da katılacağı etkinlikte çok sayıda bisikletli sağlık için pedal çevirecek.

 

“Bisikletini Al Gel, Sağlık için Pedalla” sloganıyla düzenlenecek Bafra Belediyesi Cumhuriyet Bisiklet Turu, 29 Ekim Cuma günü saat 14.00’de 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndan başlayacak ve Kızılırmak Sedde Parkı’nda sona erecek.

 

Üçüncüsü düzenlenecek Bisiklet Turu'nda yine maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyulması noktasında azami gayret gösterilecek.

 

Tüm bisiklet tutkunlarını etkinliğe davet eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Cumhuriyet Bayramımızın 98.Yılı etkinlikleri kapsamında yine hep birlikte pedal çevireceğiz. Parkur boyunca tüm güvenlik tedbirlerinin alınacağı bisiklet turu 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'ndan başlayacak ve Kızılırmak Sedde Parkı'nda son bulacak. Organizasyon maske, mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde gerçekleşecek. Cumhuriyetimizin 98. Yaşını kutlayacağımız böylesi anlamlı günde Bafralı hemşehrilerimi sağlık için pedal çevirmeye davet ediyorum” dedi.

 

Bafra Belediyesi 3.Cumhuriyet Bayramı Bisiklet turuna geçen yıl olduğu gibi bu yılda ilgilinin yüksek olması bekleniyor.

Okunma Sayısı : 1139

Resimler

Dosyalar