AKADEMİ HAZIRLIK KURS KAYITLARI DEVAM EDİYOR

04.11.2021


Daha önce açılan Akademi hazırlık Kurslarında gerek katılım oranı ve gerekse sınavlarda elde edilen başarı grafiği ile dikkatleri üzerine çeken Bafra Belediyesi, söz konusu kurslara bir yenisini daha ekliyor.

Bafra Belediyesi; Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (BESYO), Polis Meslek Eğitim Merkez (POMEM) Polis Meslek Okulu (PMYO),Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) ve Bekçilik sınavlarına hazırlık kurslarının kayıtları devam ediyor.

 

Spor Müdürlüğü bünyesinde ki uzman eğitmenler nezaretinde verilecek Akademi Hazırlık Kurslarının kayıtları eski Kapalı Spor Salonu’nda yer alan Bafra Belediyesi irtibat bürosuna yapılacak.

 

 Belirtilen sınavlara hazırlanan Bay-Bayan adaylar açılacak kurslara ücretsiz olarak katılabilecekler.

 

Kontenjanın sınırlı olduğu Akademi hazırlık kurslarının son başvuru tarihi ise 30 Kasım olarak belirlendi.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: " Akademi Hazırlık Kurslarının bir yenisi için hazırlıklarımızı tamamladık. Başvurular devam ediyor. Kısıtlı kontenjan olduğu için gençlerimizin acele etmesi gerekiyor. Kendileri için büyük önen taşıyan bu sınavlara hazırlanan gençlerimize oldukça yardımcı olacağına inandığımız hazırlık kurslarımız ücretsiz olacak. Sınavlara girecek tüm gençlerimize şimdiden başarılar diliyorum.” Dedi.

Okunma Sayısı : 1095

Resimler

Dosyalar