BAŞKAN KILIÇ 2022'YE DE ONLARLA GİRDİ

01.01.2022


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç göreve geldiği andan itibaren her yılbaşı olduğu gibi bu yıl da yeni yıla görevi başındaki kamu çalışanları ile birlikte girdi.

Başkan Kılıç akşam saatlerinde belediye personelini çalışma alanlarında ziyaret ederek yeni yıllarını tebrik etti.

 

Başkan Kılıç, ardından görevi başındaki Zabıta ekiplerini, Temizlik İşleri çalışanlarını, Emniyet Müdürlüğünü, Jandarma Komutanlığını, İtfaiye personelini, 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu, Bafra Devlet Hastanesi ve Medibafra Hastanesi'nin çalışanlarını ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

 

2021 yılının son saatlerinde dünyaya gelen bebekler için hazırlanan hediyeleri ailelerine takdim eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak; “Allah’a hamdolsun tüm kadrolarımız, tüm ekiplerimiz, tüm teşkilatlarımız Bafra’mızın dört bir yanında çalışmalar sürdürülüyor. Bizler de daha önceki yıllarda olduğu gibi 2021’in son saatlerinde de; kolluk güçlerimize, görevli kamu personellerimize ve tüm çalışan ekiplerimize kolaylıklar dilemek, yeni yıllarını kutlamak istedik. Kendilerine gerçekten müteşekkiriz. Bafra’mıza Ülkemize hayırlı, bereketli bir sene diliyorum. İnşallah 2022 yılı her manada Türkiye'nin başarı yıllarından bir tanesi olacak. Bunun için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Okunma Sayısı : 1262

Dosyalar