BAŞKAN KILIÇ'TAN PERSONELE TEŞEKKÜR

02.02.2022


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç başta kar temizleme çalışmaları olmak üzere ilçede fedakârca çalışan belediye personeli ile bir araya gelerek emeklerinden dolayı teşekkür etti

Başkan Kılıç, geçtiğimiz günlerde Bafra’da meydana gelen yoğun kar yağışı sırasında ve sonrasında şehrin her bölgesinde kar ve tuzlama çalışması yaparak vatandaşların günlük yaşantısının olumsuz yönde etkilenmemesi için gayret gösteren Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleriyle düzenlenen yemekte buluştu.

 

Alparslan Türkeş Parkı Sosyal Tesislerinde çok sayıda personelle bir araya gelen Başkan Kılıç, personele hitaben yaptığı konuşmada kar ve buz temizliği konusunda çok büyük özveri ile çalışan personellerini tebrik etti.

 

Başkan Kılıç, “Geçtiğimiz hafta, tüm Türkiye’de olduğu gibi Bafra’mızda da yoğun bir kar yağışı ile geçti. İlçemiz son 50 yılın en yoğun kar yağışına maruz kaldı. Mahallelerimizde karın olumsuz etkilerini gidermek, kapanan güzergâhların açılmasını sağlamak, araç ve yaya ulaşımının sorunsuz bir şekilde yapılması için gece gündüz demeden çalışma yürüttük. Bizler bu çalışmayı yaparken; Başkan yardımcılarımız, zabıtamız, Fen işleri, Temizlik, Park ve Bahçeler, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler müdürlüğü, çağrı merkezi hem sahada hem merkezde her noktada vatandaşlara iletmek suretiyle gerçekleştirdik. Çok şükür “ dedi.

 

Bizler büyük bir aileyiz, bu ailenin içerisinde başarı ve buna bağlı olarak birlik ve beraberlik var diyen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç sözlerini “Hepimizin tek ortak hedefi var. O da Bafra halkına hizmet etmektir. Bugüne kadar Allah'a şükürler olsun çok büyük yol kat ettik. Gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. Çalışmalarımız devam ediyor. İlçemize en iyi şekilde hizmet için de hepimiz seferber olacağız ve arzulanan Bafra için çalışacağız. Ayrımcı değil bütünleştirici ve birleştirici olacağız. Bunu da hep birlikte gerçekleştireceğimize inanıyorum” şeklinde sürdürdü.

 

Okunma Sayısı : 953

Dosyalar