KARNE TATİLİ HEDİYELERİ DEVAM EDİYOR

03.02.2022


Bafra Belediyesi, yarıyıl tatilinde çocuklar doyasıya eğlenmesi, tatilin tadını çıkarması amacıyla karne hediyesi olarak tiyatro gösterisinin ardından şimdi de ‘Yetenek Sirkiniz’ gösterisi ile çocukları buluşturuyor.

Büyük bir beğeni ile karşılanan Bizim Tomi ve Ceri Tiyatro oyunundan sonra, Yetenek Sirkiniz ile çocukların güzel anlar yaşaması hedefleniyor.

 

  04 Şubat Cuma günü birinci seansı 15.00 ikinci seansı 19.00 saatleri arasında, Bafra Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek programda izleyicileri eğlence dolu anlar bekliyor.

 

Yetenek Sirkiniz’de jonglör, akrobasi, sihirbaz, palyaço şov, tek tekerlekli bisiklet şov, ateş şov, rolla bolla denge gösterisi ve piton yılanı seyirciyle buluşacak.

 

Çocuklara karne hediyesi olarak düzenlenen sirk gösterisi, tüm vatandaşlara da ücretsiz olacak.

 

Yarıyıl tatilinde çocukları eğlenceli gösterilerle mutlu bir gün yaşatmak için etkinliklerinin devam ettiğini ifade eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç,  “ Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımız, eğitim döneminin yarısını geride bıraktı. Bu eğitim sürecinde çocuklarımız biraz yoruldu. Onların moral ve motivasyonlarını artırmak, evlatlarımıza güzel bir ara tatil yaşatmak amacıyla düzenlediğimiz etkinliğimize sevgili çocuklarımızın yanında anne ve babalarını da bekliyoruz” dedi.

Okunma Sayısı : 1009

Resimler

Dosyalar