BAŞKAN HAMİT KILIÇ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

01.05.2022


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında “İbadet, rahmet, bereket, sabır, yardımlaşma ve dayanışmanın pekiştiği bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” İfadesinde bulunan Başkan Hamit Kılıç sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sevgi, saygı ve hoşgörünün birleştirici gücü olan bayramlar milletimizin en güzel, en anlamlı günleridir. Kırgınlıkların unutulduğu, mutlulukların paylaşıldığı, dostlukların güçlendiği günler olan bayramlarda manevi değerlerimiz etrafında bütünleşeceğiz. Pandemi tedbirleri kapsamında geçmiş bayramlarda bir araya gelemediğimiz sevdiklerimizle bu bayramda yeniden bir olacağız. Tıpkı bu yıl Ramazan ayından 15 Temmuz Demokrasi Meydanımızda gerçekleştirdiğimiz Sele Sepet Top Kandili Şenlikleri gibi, tıpkı Yeni Kapalı Spor Salonu’nda yaptığımız halk iftarımızdaki ve Kadir Gecesi Programımızdaki gibi. Bu özel geceleri hep beraber geçirerek mübarek ayın coşkusunu yaşadık. Şimdi de bayram coşkusunu yaşayacağız. Bu özel günler birbirimize kaynaşma, yakınlaşma, dargınlık ve kırgınlıkları bir yana bırakma günüdür. Onun için bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

 

Bu duygu ve düşünceler ile hemşehrilerimin, milletimizin ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, bayramın ülkemize birlik, beraberlik, sağlık ve huzur getirmesini temenni ediyorum."

Okunma Sayısı : 710

Resimler

Dosyalar