SORUN ÇÖZÜLDÜ KAPIKAYAFEST'TE SU OYUNLARI YAPILACAK

27.07.2022


Bafra Belediyesi tarafından bu yıl 4.sü yapılacak olan Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’nde su oyunlarının yapılamaması ile ilgili sorun Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’nın devreye girmesi ile kısa sürede çözüldü.

Kapıkayafest’te su oyunları yapılacak.

 

 Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Belediyemiz tarafından organize edilen Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’nin önemli etkinliklerinden biri olan su oyunların yapılmasına yönelik ortaya çıkan sorun Milletvekilimiz Sayın Orhan Kırcalı’nın Bakanlık nezdindeki girişimleri sonucu kısa sürede çözüme kavuştu. Milletvekilimiz Sayın Orhan Kırcalı’ya teşekkür ediyorum.

 

Bizler her adımımızı Bafra’mızın tanıtımı ulusal ve uluslararası platformda gerçekleştirmek için gayret gösteriyoruz. Hazırlıklarına aylar önce başladığımız Kapıkayafest’tin her aşamasına titizlikle hazırlandık. Kapıkayafest üzerinden oluşturulmaya çalışılan olumsuz hava ve yapıcı olmayan eleştirisel yaklaşımların saygıdeğer halkımız tarafından kabul görmediğini bilmekle birlikte Sayın Vekilimizin gayreti ile kısa sürede çözüme kavuşan sorunun da en bu tür algılara en güzel cevap olduğuna inanıyorum.

 

Kapıkayafest’te katılacak olan ve su sporlarına gönül vermiş tüm hemşehrilerimi etkinlik takvimsizde yer aldığı gün ve saatlerde söz konusu aktivitelerin yapılacağının altını çiziyor bu vesile ile el birliği ile hayata geçirdiğimiz Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’mize tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Okunma Sayısı : 851

Resimler

Dosyalar