BAŞKAN KILIÇ İFTARDA DEPREMZEDE AİLELERİN SOFRASINA MİSAFİR OLDU

05.04.2023


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve eşi Asuman Kılıç, iftar sofrasında Malatya’dan ilçeye gelen depremzede Altınöz ve Şencin ailelerinin sofrasına misafir olarak oruçlarını açtı.

İftar öncesi aile üyeleriyle ayrı ayrı sohbet etmeyi ihmal etmeyen Başkan Kılıç, ailelere geçmiş olsun dileklerini ileterek iftar davetinde şu sözleri kullandı: “Ülke olarak bizleri derinden yaralayan asrın felaketi ile karşı karşıya kaldık. Milletçe yaralarımızı sarmak için çalıştığımız günlerde Ramazan-ı Şerif’in maneviyatı içerisinde dostluk ve kardeşlik duygularımızı geliştirmeye gayret ediyoruz. Bizler sadece bugün değil her gün depremzede kardeşlerimizin yanındayız. İlçemize Malatya deprem bölgemizden gelen ailelerimizle birlikte aynı sofrada buluşmanın huzurunu yaşıyor, bizleri aynı sofrada buluşturan Yüce Rabbime hamd ediyorum. Rabbim birliğimizi baki, tuttuğumuz oruçları kabul ve makbul eylesin” dedi.

 

İftar sonrası Başkan Kılıç, deprem mağduru çocukları da ihmal etmedi. Çocuklarla ayrı ayrı ilgilenen Başkan Kılıç onlara hediyeler verdi.

Okunma Sayısı : 1060

Resimler

Dosyalar