BAŞKAN KILIÇ: "GAYRETİMİZ BAFRA’MIZIN GÜÇLÜ YARINLARI İÇİN"

04.03.2024


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Bafra Belediyesini ziyaret etti.

Bafra Belediyesi’nin yürütmüş olduğu projeler ve çalışmaların değerlendirildiği ziyarette AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz,Belediye Meclis üyeleri ve Birim amirleri de hazır bulundu.

 

İlçede devam eden Millet Bahçesi,Millet Camii ve yıkılan eski belediye binası alanında yapılacak otopark ve yeşil alan projeleri ve Bafra Belediyesi tarafından yürütülen diğer çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunulan ziyaretle ilgili olarak düşüncelerini dile getiren  Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: “AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz ve AK Parti İlçe Başkanımız İbrahim Semiz ile belediye hizmet binamızda bir araya gelerek Bafra’mıza değer katacak yeni projelerimiz ve çalışmalarımız üzerine değerlendirmelerde bulunduk. Yenilikçi ve ihtiyaç odaklı projelerimiz ile Bafra’mız için eser ve hizmet belediyeciliği diyerek adım atıyor; hemşehrilerimizin hayatına dokunmaya, ilçemizi güçlü yarınlara taşımaya devam ediyoruz” dedi.

 

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ise proje hakkında,”Gelen misafirlerin konaklamasında, araçlarının bulundukları yere yakın olmasını vatandaşlarımız önemsiyor. Piknik yapacakları yere, yakın olan araçlarından malzemelerini kolaylıkla alması adına önemli. Kentsel tasarım işi sadece meydandaki alan değil, meydan tarafındaki binalara da şekil veren bir çalışma, Kentsel tasarımda, meydan ve meydanın etrafı, binaların cepheleri, oradaki algıyla paralel bir hale getirme işi, oraya gelindiğinde farklı bir dokunuş olduğu görülecek.Kentsel Tasarım denen şey, bir bilim bir ilim, meydanın böyle bir elden geçilmesi gerekir” şeklinde konuştu.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz ve beraberindekiler daha sonra yıkımı tamamlanan eski belediye binası ve çevresinde yürütülen otopark ve yeşil alan çalışmalarını yerinde incelediler.

Okunma Sayısı : 238

Dosyalar