BAFRA BELEDİYESİ'NDE MOLA YOK

13.03.2024


Bafra Belediyesi, belirlenen program dâhilinde hedeflenen kaldırım ve yol çalışmalarına devam ediyor.

Kentin tamamında, hazırlanan program kapsamında; alt yapı çalışmaları esnasında deforme olan kaldırımlar ile yürüyüş ve araç trafiğini olumsuz yönde engelleyen unsurlar, yapılan çalışmalar ile sağlıklı hale getiriliyor, cadde ve sokaklar bambaşka bir görünüme kavuşuyor.

 

Şehir Merkezi ve dış mahallelerde çalışmalarını sürdüren Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkezde Altınyaprak mahallesinde beton yama, Cumhuriyet mahallesinde baskı beton, İsmetpaşa mahallesinde yol söküm, Tabakhane mahallesinde taş ve menfez, Çilhane ve Fatih mahallelerinde beton yama, Kemalpaşa mahallesinde kaldırım çalışmalarını sürdürürken, kırsalda ise Asmaçam, Çamaltı, Emenli, Kanberli, Osmanbeyli, Tepecik, Boğazkaya, Dededağ, Köseli, Tepebaşı, Türkköyü, Türbe, Küçükkavakpınar, Bakırpınar, Yeşilyazı, Aktekke, Yakıntaş mahallelerinde yol çalışmalarına devam ediyor.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Belirlediğimiz program doğrultusuna mevsim şartlarının da el vermesiyle Bafra’mızın birçok noktasında asfalt ve kilitli parke taşı yol ve kaldırım yapım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. İlçemizin her mahallesine dokunma gayreti ve kararlılığındayız. Merkez ve dış mahallelerimizde arkadaşlarımız büyük bir gayretle çalışıyorlar, emeklerine teşekkür ediyorum” dedi.

Okunma Sayısı : 217

Resimler

Dosyalar