ÜCRETSİZ AKADEMİ HAZIRLIK KURSLARI İÇİN KAYIT ZAMANI

13.10.2022


Bafra Belediyesi'nin, uzman ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (BESYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Polis Meslek Okulu (PMYO) ve Jandarma Astsubaylık sınavlarına hazırlık kurs kayıtları başladı.

Spor Müdürlüğü koordinasyonunda verilecek Akademi Hazırlık Kurslarının kayıtları eski Kapalı Spor Salonu’nda yer alan Bafra Belediyesi irtibat bürosuna yapılacak.

 

 Belirtilen sınavlara hazırlanan Bay-Bayan adaylar açılacak kurslardan daha önce olduğu gibi bu yıl da ücretsiz olarak yararlanabilecekler.

 

Akademi Hazırlık Kurslarının tamamen ücretsiz olduğunun altını çizen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; "Geleceğimiz olan gençlerimizin mesleki hayallerinin gerçekleşmesine katkı sağlamaya bu yıl da devam ediyoruz. Tek gayemiz gençlerimizin yanında olup onlara destek çıkabilmek. İnşallah kurslarımız tamamlandığında, mesleki hayallerine kavuşup vatanımıza, milletimize hizmet ederken görmek bizler için en büyük mutluluk olacaktır. Rabbim yollarını açık etsin. Biz her zaman onların yanında olmaya, desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.





Okunma Sayısı : 1042

Resimler

Dosyalar